بدون استان

کسب و کارتان را اکازیونی کنید

شما به عنوان یک کسب و کار برای موفقیت باید هزاران کار انجام دهید و حواستان به همه جا باشد. اما مهمترین چیزی که توجه‏ تان می بایست به آن معطوف باشد چیست؟ بله ، مشتری!

ما خوب می دانیم که پیدا کردن مشتری جدید چقدر سخت و پر هزینه و در واقع یک چالش مهم است. بعضی از مشتریان بالقوه در جستجوی شما هستند ولی بیایید واقع بین باشیم! خیلی ها اصلاً نمی دانند شما وجود دارید.

البته خبر خوش اینکه تعداد زیادی مشتری بالقوه هم هستند که به دنبال تجربه های جدیدی می گردند ، تجربه هایی که شاید یکی از آنها را در فروشگاه شما بیابند. به همین دلیل است که ما اکازیون را ایجاد کردیم ، یک راهکار جدید و هوشمندانه برای یافتن مشتریان جدید برای شما!

کسب وکار شما چه تازه تاسیس باشد و چه قدیمی و ریشه دار ، اکازیون مشتریان بالقوه جدیدی را به شما معرفی می کند که در جستجوی پیشنهادهای هیجان انگیزی هستند برای آنچه دوست دارند ، از آن لذت می برند و به دنبالش می گردند.

با پیوستن شما به اکازیون ، متخصصین بازاریابی و کارشناسان فنی ما پیشنهاد شما را طراحی و برای هزاران نفر از مشترکین اکازیون در محدوده شما ارسال می کنند.

پس از اینکه همه از پیشنهاد شما مطلع شدند دیگر باید خود را برای استقبال از مشتریان جدید آماده کنید. این مشتریان پیشنهاد شما را به صورت پیش پرداخت خریداری می کنند و شما بلافاصله کل مبلغ فروش را دریافت می کنید. وقتی سیل مشتریان جدید به سمت شما آمدند می توانید با سرویس مناسب و کیفیت خوب خدمات شگفت‏ زده شان کنید و آنان را مجذوب خود نمایید.

یافتن مشتریان جدید را به اکازیون بسپارید. با این کار می توانید بر دانش فنی و هر آنچه برای کسب و کارتان لازم است تمرکز نمایید. از این بهتر چیزی می خواهید؟!

همین امروز به اکازیون بپیوندید : okazion.com/business

هیچ اکازیونی را از دست ندهید!